Powered by Smartsupp

Pri nákupe nad 150 € doprava zadarmo!

Doručenie kuriérom = 7,5 € s DPH

  • Pri objednávke nad 150 eur dopavu máte úplne zadarmo. Navyše v prípade oprávnenej reklamácie za dopravu opäť nič neplatíte!
  • Odoslanie tovaru do 24 hodín počas pracovných dní
  • Dorúčenie tovaru do 3 dní (pri dobierke 3-5 dní). 
  • Oznámenie emailom o spôsobe a predbežnom termíne doručenia.
  • v prípade neúspešného prvého pokusu o doručenie, kuriér sa pokúsi balík doručiť ešte dvakrát, prípadne po telefonickej dohode
  • sledovanie Vášho balíka cez internet

Továr posielame kuriérom DPD alebo 123Kurier. Ak objednávku zrealizujete do 11h továr sa posnažíme odoslať v ten istý deň (dorúčenie na ďalší deň). Ak objednávku zrealizujete po 11h, továr odosielame na ďalší pracovný deň.

Spôsob platby

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou (bez poplatku)

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Továr posielame kuriérom DPD alebo 123Kurier. Ak objednávku zrealizujete do 11h továr odosielame v ten deň (dorúčenie na ďalší deň). Ak objednávku zrealizujete po 11h, továr odosielame na ďalší pracovný deň.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Platba bankovým prevodom (bez poplatku)

Platba prostredníctvom bankového prévodu. Všetky informácie pre vykonanie platby budú uvedené v objednávke ktorá Vám príde na email s postupom na úhradu. V tomto prípade továr posielame okamžite po pripísaný platby na náš účet. Ak si prajete továr odoslať v ten istý deň, je potrebné platbu vykonať do 11h a poslať nám potvrdenie o platbe aby sme stihli pripraviť a zabaliť pre kuriéra.

Dobierka pri doručení = 5 € s DPH

Platba v hotovosti alebo kartami MasterCard®, Maestro®, VISA, VISA Electron, kuriérovi pri prevzatí objednávky (podľa možnosti kuriéra). Továr posielame kuriérom 123Kurier na ďalší pracovný deň.