Powered by Smartsupp

Smart zrkadlo je úplnou novinkou na trhu. Ide o plnohodnotné zrkadlo v ktorom je zabudovaný vykurovací infra žiarič, LED osvetlenie a SMART display. Dokáže hriať alebo odhmlievať, svietiť, zobrazovať čas a dátum, merať teplotu a vlhkosť, ukazovať a predpovedať počasie. Stačí ho spárovať na WIFI sieť a zrkadlo si načíta aktuálne informácie priamo z Yahoo, mobil k nemu už nepotrebujete.

Na pripojenie zrkadla stačí prívod 230V AC káblom CYKY 3x1,5. Dátové káble nepotrebujete, na internet ho spárujete pomocou WIFI modulu zabudovanom priamo v zrkadle. Pomocou WifiClock aplikácie zadarmo stiahnuteľnej pre iOS aj Android smartphone, jednoducho pripojíte zrkadlo ku vašej WIFI sieti a zrkadlo si samé načíta všetky potrebné údaje priamo zo serverov Yahoo.

Prívodný kábel pre zmart zrkadlo odporúčame ukončiť v obklade v elektrikárskej inštalačnej krabičke kde ho následne pomocou WAGO prepojíte s napájacím káblom zrkadla. Zrkadlo je ukončené vidlicou ktorú v tom prípade odporúčame odstrihnuť (záruku odstrihnutím vidlice nestrácate).