Powered by Smartsupp

RESET ZRKADLA

Ak sa Vám stálo, že Vám zrkadlo z ničoho nič prestálo správne zobrazovať údaje alebo dôsledkom výpadku el. energie sa odpárovalo a zobrazuje teda na displayi, že hľadá sieť, je potreba ho zresetovať a znovu spárovať pomocou aplikácie.

Reset vykonáte tak, že ho odpojíte od napájania a znovu pripojíte 4x zasebou presne ako je zobrazené vo vídeu. Ak máte prívod za zrkadlom a nie je možné ho jednoducho odpojiť bez demontáže zrkadla odporúčame odpojenie realizovať vypnutím ističa v rozvodnej skrine 4x zasebou (dôležite je však vždy počkať na zvukovú signalizáciu zrkadla pred opätovným vypnutím).

PÁROVANIE ZRKADLA

Párovanie zrkadla je potrebné vykonať pomocou aplikácie WifiClock ktorá je volne stiahnuteľná na AppStore (pre iOs ju môžete stiahnuť tu , pre Android zase tu)

Dôležité je pred začatím párovania sa uistiť, že Vaša WiFi sieť je 2,4GHz (nie je možné spárovať zrkadlo do 5GHz WiFi siete).

Po zadaní prihlasovacich údajov vašej siete sledujte inštrukcie na obrazovke. Zrkadlo by sa malo spárovať do 2 minút max. Ak by sa tak neudialo treba zistiť aj či máte dostatočný dosah WiFi siete, či nemate náhodou nastavené blokovanie nových zariadení a pod. Zrkadlo si po spárovaní zo serveru yahoo.com načíta všetky informácie o počasí, dátum, čas, teploty, vlhkosť a iné dôležité informácie.